Good Bread From Good People — тут люди передовсім

Допомогти і дати надію тим, на кого дивляться скоса, кого вважають не такими як інші — крок, до якого, на жаль, готові не так часто і далеко не всі. 21-річний киянин Владислав Малащенко відкрив пекарню Good Bread From Good People, де працює восьмеро людей з різними формами інтелектуальних порушень. Він вирішив довести, що люди з таким типом інвалідності можуть багато, що вони чесніші, уважніші до деталей, акуратні й часто мають різноманітні таланти.

— Минулоріч у грудні минулого року я раптом усвідомив, що, вийшовши в світ після училищ та інтернатів, хлопці з аутизмом, синдромом Дауна або затримкою інтелектуального розвитку, не знають, що робити далі, де себе реалізувати. Вони нікому не потрібні, на роботу їх не беруть. Ми майже не зустрічаємо їх в повсякденному житті, бо вони постійно перебувають вдома, — розповів Владислав.

Задум створити власну пекарню виник після проб себе в інших професіях. Хлопець виграв грант для відкриття пекарні у бізнес-школі Startup Ukraine.
Фішкою пекарні Good Bread From Good People є восьмеро співробітників та смачний кілограмовий банановий кекс.
Координує всю роботу мама одного з наших підопічних - Оксана. Вона не професійний пекар, але зате чудово розуміє, як спілкуватися з хлопцями.

— Моя пекарня надає людям можливість допомогти іншим, і вони роблять це, купуючи наші кекси. Наша місія — працевлаштовувати людей з інвалідністю та змінювати ставлення до них, — додав Владислав.
Поки що не завжди вдається налагодити продаж для компаній та корпоративних клієнтів. Більшість купує у роздріб —по 2 чи 3 кекси. Доставка безкоштовна, тож пекарня майже нічого не заробляє.

Владислав мріє, щоб компанія досягла національного масштабу.
Замовити смаколики можна навіть через інтернет на сторінці Good Bread from Good People За матеріалами Національна Асамблея людей з інвалідністю—Ми вже продаємо франшизу, скоро відкриємося в Рівному і Харкові. Моя мета — створити сто тисяч робочих місць по всій Україні. Хоча людей з ментальної інвалідністю набагато більше. Лише Оболонському районі Києва живуть 20 тисяч людей з інтелектуальними порушеннями. Планую відкрити в столиці кафе на 170 місць, де працюватимуть близько 30 осіб. Таким чином хочу познайомити два світи людей і показати, що люди з інтелектуальними порушеннями гідні більшого і здатні бути повноцінними членами суспільства, — наголосив Владислав Малащенко.
ПІДТРИМАЙТЕ ДИВЕН СВІТ
проєкту
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
